Siebau carport. Přístřešek na auto

Tako se popolno ujema z moderno arhitekturo hiš. Přístřešek na auto Siebau nabízí spolehlivou ochranu Vašeho auta - před deštěm, v létě před sálavým sluncem a v zimě před sněhem a ledem. Vlastní přístřešek s jedním stáním pořídíte už pod hranicí sto tisíc korun. . Případně jej doplnit o stěnové díly, které dodají přístřešku ještě větší šmrnc a zvýší ochranu vozu proti větru. Stavba je velmi rychlá, přístřešek je tak připraven k využívání do 24 hodin. Jedná se o zinkování s přídavkem hliníku až 55% , které zaručuje 5x — 6x vyšší odolnost proti korozi oproti běžnému žárovému zinkování. A dvojitý rovněž velmi výhodně. Oblíbená je také varianta přístřešek na auto +Siebau. Součástí dodávky přístřešků a carportů jsou ocelové výškově stavitelné podpěry 100x100x3mm, zinkované a lakované v základních barvách bílé nebo hnědé.

Veškeré ocelové díly přístřešku jsou zinkovány speciální metodou Galvalume.

Prohlédněte si ocelový přístřešek skrze virtuální prohlídky: Ocelový přístřešek na dvě auta s boxem Přístřešek ocelový Nástavbový ocelový přístřešek Střešní ocelové plechy jsou v trapézovém provedení o tloušťce 0,75 mm bez barevné úpravy.

Okapový systém je dodáván jako doplňková výbava.

Chcete moderní přístřešek, který zajistí vozu kvalitní kryté stání? Dále lze přidat okapový žlab anebo zadní atiku pro jeho zakrytí.

Pro si můžete vybrat také barevný odstín nebo prosklení střechy.

Tím je dosažena 5x až 6x větší odolnost vůči klimatickým vlivům a následnému vzniku koroze, než v případě žárového zinkování.

Prav zaradi tega, ker imamo to znanje smo lahko zgradili edinstveno paleto izdelkov, ki se lahko prilagodijo skoraj vsaki nepremičnini.

Přístřešek na auto carport si můžete vybrat v mnoha variantách - jako jednoduchý přístřešek , přístřešek pro dvě auta nebo jako systém řadových přístřešků.

Samo tisti, ki natančno poznajo svoje stranke in njihove zahteve, lahko nadalje razvijajo svoje izdelke.

30|26|6