Gazeta. Gazeta Panorama Versioni ONLINE, lajmet e fundit, lajmi i fundit

Pervec ketyre te rejave ne kete gazete do te informoheni edhe per oferta turistike,mundesi punesimi, apartamente ne shitje etj Sikurse shihet në video, një automjet ka shpëtuar për mrekulli
Ne gazeten Kosova Press do te mund te gjeni artikuj te gjithefarellojshem lajmesh, nga ekonomia,sporti , jeta , shendeti etj Редакция не предоставляет справочной информации
Gazeta Sot Gazeta Sot News eshte gazeta me lajme aktuale politike nga bota dhe rajoni , gazete me informacione , opinione , intervista , thashetheme dhe larmi artikujsh te tjere Gazeta Shekulli Gazeta Shekulli , botimi i pare i se ciles daton ne vitin 1998 ,eshte nje e perditshme themelues i se ciles eshte Koco Kokedhima
Sporti nga bota eshte gjithashtu nje rubrike e perditshme dhe shume e kerkuar ne gazeten Sporti Ekspres Ne vitin 2007 gazeta Koha Jone u ble nga Aleksander Frangaj dhe qe nga ajo kohe eshte nje media qe I perket grupit te mirenjohur Tv Klan
Per reklama, spote publicitare dhe bannera kontaktoni me redaksine Tone me ane te postes elektronike: Adresa: Rr Botimi i pare i kesaj gazete eshte 11 Maji i vitit 1991 nga 2 bashkepronaret Nikolle Lesi dhe Aleksander Frangaj

Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale.

Kryeredaktor i kesaj gazete eshte Bledi Kasmi.

Mbi 2500 persona u arrestuan gjatë vitit 2019 si shkaktarë aksidentesh, si drejtues automjetesh në gjendje të dehur apo si shoferë pa patentë.

Gjithashtu mund te viheni ne kontakt te drejtperdrejte me mjeke specialiste te fushave te ndryshme.

Редакция не несет ответственности за достоверность информации, содержащейся в рекламных объявлениях.

Përvoja e gjatë dhe nevoja për të shkuar sa më pranë të vërtetës, janë vijat mbi të cilat do të shkruajë lapsi yne Ajo eshte nje gazete moderne tek e cila jane mbeshtetur dhe kane marre shembull gazeta te tjera te shtypit shqiptar
Aty mund te mesoni si te beni nje jete te shendetshme per ju dhe familjen tuaj Oda Ekonomike e Kosoves e ka shpallur gazeten Kosova Press nder faqet me te lexuara dhe te pelqyera
Ky portal informativ është një alternativë e re që rreket të krijojë nje hapësirë sa më të lirë për gazetarinë e vërtetë Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin
Gazeta Koha Jone Gazeta Koha Jone eshte nje media e perditshme e pavarur e cila ka bere buje te madhe ne shtypin shqiptar Me nje perditesim dy here ne jave gazeta Celesi ju ndihmon te zgjidhni nevojat tuaja shume thjesht nga shtepia juaj
Ajo eshte gazeta e Partise Demokratike te Shqiperise me lajme politike kryesisht te djathta dhe me informacione interesante
Nr kontakti 00 355 4 35 91 04 Gazeta Ekspres Gazeta Express eshte nje gazete me permbajtje shume te zhvilluar lajmesh nga politika,ekonomia, rajoni dhe bota Shumica e tyre janë meshkuj të shndërruar në femra
Në një intervistë për Top Channel, Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj bën të ditur se në Tiranë ka pasur rreth 100 incidente, por fatmirësisht pa viktima Eshte gazeta me informatat me interesante dhe me te mira per kedo
Nuk mungojne sigurisht as artikujt kulturore,sportive dhe teknologjike qe qe e bejne gazeten Sot te pelqyer nga masa te popullsise dhe te kerkuar nga shume lexues Shfrytëzimi i materialeve pa lejen e Grupit Panorama është shkelje e te drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi
Numri i saj i parë është botuar në 15 korrik 1992 Të gjitha të drejtat Gazeta Panorama
Dhjetëra makina kanë shpëtuar mrekullisht nga aksidenti i mundshëm, duke u detyruar të frenonin plotësisht për të evituar përplasjen Shekulli eshte nder mediat me te shitura ne treg per arsyen se ka nje larmi temash ne artikujt qe zhvillon
7|30|26